قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 قوانین استفاده سامانه نوبت دهی فراویزیت :

-          کاربران درخواست کننده نوبت ( بیمار ) و کاربران ارایه دهنده نوبت ( پزشک ) نام دارند

-          مسئولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری و کلمه عبور به عهده کاربران می باشد.

-          نوبت عادی =   به نوبت های گفته می شود که پزشک در لیست نوبت های خود جهت رزرو قرار داده است

-          نوبت اورژانسی = به نوبت های گفته می شود که بیمار به دلیل شرایط خود نیاز فوری به تعیین وقت با پزشک دارد

قوانین دریافت نوبت از سامانه فراویزیت توسط بیمار

-          از آنجایی که بیماران در انتخاب پزشک و تاریخ و ساعت معاینه به صورت 100% آزاد و مختار هستند، لذا مسئولیت انتخاب اشتباه و یا عدم حضور در موعد مقرر به عهده بیمار می باشد.

-          با توجه به امکان دریافت نوبت برای دیگران ( پدر - مادر - خواهر - همسر و فرزندان ) همراه داشتن کارت شناسائی (دفترچه بیمه و یا موارد مشابه ) در مطب پزشک الزامی است.

-          واگذاری نوبت ها به افراد دیگر(به غیر از خانواده) امکان پذیر نمی باشد و اعتبار ندارد.

-          در صورتی که پزشک نوبتی را برای شما رزرو موقت کند، شما 4 ساعت فرصت دارید مبلغ ویزیت را(از طریق اپلیکیشن یا وب سایت) پرداخت و نوبت خود را قطعی نمایید در غیر این صورت نوبت شما باطل میگدد

-          هر بیمار در 30 روز می تواند فقط یک نوبت اورژانسی از یک پزشک دریافت نماید (در صورتی که پزشک فوق دارای نوبت اورژانسی باشد).

-          شماره پیگیری که برای بیماران ارسال می گردد جهت ارائه به منشی پزشک کافی بوده و نیازی به چاپ رسید نوبت نمی باشد.

-          بیماران می توانند با معرفی سامانه فراویزیت به 20 نفر از دوستان خود (از منوی معرفی به دوستان) از تخفیف 100% کارمزد سامانه به مدت یک ماه استفاده نمایند.

-          سامانه فراویزیت بابت هر نوبت دریافتی از پزشک به جز مبلغ ویزیت، مبلغی به عنوان کارمزد استفاده از سامانه از بیماران دریافت می کند، که  لیست قیمت در انتهای صفحه موجود می باشد.

قوانین اختصاص استفاده از سامانه فراویزیت توسط پزشک و منشی

-          حداقل مبلغ شارژ اعتبار برای استفاده از پنل پیامکی 50 هزار تومان می باشد.

-          شارژ پنل پیامکی پزشک به جهت اطلاع رسانی(کنسلی ها و جابجایی ها از سمت پزشک) به بیماران الزامی می باشد.

-          هزینه ارسال پیامک و تماس تلفن گویا برای نوبت های که از سمت پزشک کنسل و یا جابجا میگردد بعهده پزشک میباشد.(نرخ هزینه در اخر همین صفحه میباشد).

-          با توجه به اینکه مدیریت مطب در فراویزیت بصورت داینامیک میباشد و پزشک میتواند در مواردی از قبیل(ساعات کاری مطب،مبلغ ویزیتها،میانگین زمان نوبتها،روز های تعطیلی مطب،فعال و غیر فعال سازی مطب و ...) سلیقه ی خود را اعمل نمایند لذا عواقب ناشی از  ویرایش تنظیمات بدون آموزش و اطلاع فراویزیت بعهده پزشک میباشد.

-          کنترل و احراز اطلاعات دفترچه بیمه بیماران بعهده پزشک میباشد.

-          فعال و غیر فعال کردن مطب مشروط به نبودن نوبت در تاریخ انتخابی میباشد لذا اگر پزشکی بخواهد مطب خود را غیر فعلا کند می بایست ابتدا نوبت های آن بازه زمانی را جابجا نماید.

-          کلیه نوبت های که در لیست نوبت های پزشک میباشد قطعی میباشد لذا پزشک موظف است به بیمارانی که مبلغ ویزیت را پرداخت کرده اند خدمات معالجه را ارایه دهد.

-          در صورت اختصاص نوبت به بیماران و رزرو موقت توسط پزشک، بیمار 4 ساعت فرصت دارد مبلغ فوق را از طریق اپلیکیشن یا وب سایت پرداخت نماید و عدم اطلاع رسانی به بیمار بعهده پزشک میباشد.

-          با توجه به اینکه فراویزیت محدودیتی برای پزشک به جهت ارایه چند نوبت در یک زمان در نظر نگرفته است لذا مسئولیت تعدد نوبتها در یک زمان بعهده پزشک میباشد.

شرایط لغو و ابطال نوبت

-          در صورتی که نوبتی از طرف بیمار کنسل گردد  بر اساس قوانین و شرایط لغو پزشک ( قبل از دریافت نوبت به بیمار نمایش داده می شود) مسترد میگردد و هزینه کارمز سامانه(تعرفه زیر) سوخت میگردد.

-          با توجه به احتمال وجود اتفاقات پیش بینی نشده، اگر نوبتی از طرف پزشک به هر دلیلی و در هر زمانی کنسل گردد، سامانه فراویزیت تنها مسئولیت اطلاع رسانی به بیمار را به عهده دارد و زمان این اطلاع رسانی نیز بستگی به تاریخ و ساعت کنسل کردن نوبت ها از طرف پزشک مربوطه دارد .

-          کنسلی نوبت از سمت پزشک هیچ گونه جریمه ایی برای بیمار ندارد و پزشک 48 ساعت بعد از کنسل کردن نوبت فرصت دارد نوبت جدید به بیمار اختصاص دهد.

-          در صورتی که پزشکی بعد از دریافت مبلغ ویزیت (واریز توسط فراویزیت بحشاب پزشک) نوبتی را کنسل نمایند و در زمان 48 ساعت نوبت جدیدی به بیمار اختصاص ندهند، مبلغ فوق + 10 درصد  از اولین واریزی پزشک  بصورت هفتگی کسر میگردد.

-          چنانچه بیماری بخواهد اعتبار خود را پس بگیرد  در صورتی که 15 روز از اعتبار خود استفاده نکند می تواند از قسمت پنل خود درخواست استرداد اعتبار نماید.

-          در صورت لغو نوبت توسط بیمار، فقط مبلغ ویزیت اعتبار بیمار مسترد میگردد (مشروط به شرایط لغو نوبت پزشک) و امکان دریافت نوبت برای همان کاربر البته از هر پزشکی که در سامانه فراویزیت فعال است مقدور می باشد.

لیست اجرت و خدمات  سامانه فراویزیت

 

-          دریافت نوبت از طریق تلفن گویا مبلغ 550 تومان می باشد. (به جز مبلغ ویزیت پزشک)

-          دریافت نوبت از طریق App موبایل مبلغ 870 تومان می باشد. (به جز مبلغ ویزیت پزشک)

-          هزینه ارسال هر پیامک به بیمار برای اطلاع رسانی کنسلی و جابجایی نوبت ها مبلغ 17 تومان می باشد. که از حساب پزشک کسر میگردد.

-          هزینه هر تماس تلفن گویا به بیمار برای اطلاع رسانی کنسلی و جابجایی نوبت ها مبلغ 50 تومان می باشد.که از حساب پزشک کسر میگردد.